ZKLF.50115.2RS RULMAN
7.490
Ön siparişle temin edilebilir
Stok kodu: ZKLF 501152RS Kategoriler: Marka:
Garantili Güvenli Ödeme
🔧 Teknik Özellikler:
  • İç Çap (d): 50 mm
  • Dış Çap (D): 115 mm
  • Genişlik (B): 34 mm