ZKLF.40100.2RS RULMAN
18.158
Uygunluk: 2 adet stokta (stokta kalmasa da sipariş verilebilir)
Stok kodu: ZKLF 401002RS Kategoriler: Marka:
Garantili Güvenli Ödeme
🔧 Teknik Özellikler:
  • İç Çap (d): 40 mm
  • Dış Çap (D): 100 mm
  • Genişlik (B): 34 mm