100.BNR10 STSUELP3 NSK RULMAN
Stok kodu: NSK 100BNR10SUL Kategoriler: Marka:
Garantili Güvenli Ödeme
Teknik Özellikler
  • Model: 100.BNR10 STSUELP3
  • Tip: Tek sıralı açısal temaslı bilyalı rulman
  • İç Çap (d): 100 mm
  • Dış Çap (D): 150 mm
  • Genişlik (B): 24 mm